قوانین و مقررات استفاده از سرویس‌ها و خدمات شرکت رنگین طیف زیگورات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت رنگین طیف زیگورات به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت paramount-paint.com هنگام استفاده از پروفایل شخصی و خرید از فروشگاه رنگین طیف زیگورات به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سایت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت رنگین طیف زیگورات منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های رنگین طیف زیگورات تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت اقدام کند. 

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات رنگین طیف زیگورات استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ما ایمیل می‏‌زنید. این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد،شما موافقت می‌‏کنید که رنگین طیف زیگورات به صورت الکترونیکی(از طریق پست الکترونیکی،سرویس پیام کوتاه وسایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند،تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

رنگین طیف زیگورات به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

رنگین طیف زیگورات متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما ازسایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت رنگین طیف زیگورات، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات رنگین طیف زیگورات، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط رنگین طیف زیگورات جزئی از اموال محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار رنگین طیف زیگورات است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای رنگین طیف زیگورات محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار شرکت رنگین طیف است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت paramount-paint.com و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای شرکت رنگین طیف زیگورات محفوظ است. 

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی paramount-paint.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه ازطرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده  در سایت،با شما تماس نمی‌‏گیریم. شرکت رنگین طیف زیگورات هیچگونه سایت اینترنتی باآدرسی غیراز paramount-paint.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messengerیا MSN Messenger و غیره ندارد وهیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روزشنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی درایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده یک روزکاری پس از ثبت سفارش و یا یک روز کاری پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. 

– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده  در سایت  paramount-paint.com به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه  و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. رنگین طیف زیگورات همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، درصورتی که موجودی محصولی در فروشگاه رنگین طیف زیگورات به پایان برسد، حتی پس ازاقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش ویا استرداد وجه سفارش برای رنگین طیف زیگورات محفوظ است ویا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری راجایگزین کند.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری،  مبلغ پرداخت شده طی  24 الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– رنگین طیف زیگورات مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده  قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای رنگین طیف زیگورات محفوظ است.

– درصورت بروزهرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود درسایت، حق بلااثر نمودن سفارش وخرید انجام شده توسط مشتری،برای رنگین طیف زیگورات محفوظ است. رنگین طیف زیگورات در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید ومشتری با ورود به سایت  می‌پذیرد ازاین امرآگاهی داشته ودراین خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طورکامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس وتلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

 

خسارت در هنگام حمل و نقل

رنگین طیف زیگورات همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هریک از شرکت‌‏های حمل و نقل به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و رنگین طیف زیگورات تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و درراستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید درعرض ۲۴ ساعت کاری پس ازتحویل سفارش به شرکت رنگین طیف زیگورات اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش شرکت رنگین طیف زیگورات ارسال شود.

 

© کلیه محتویات سایت paramount-paint.com شامل قانون حق تکثیر شده و به شرکت رنگین طیف زیگورات تعلق دارد.