پارامونت پینت ، تیمی خلاق، با تجربه و حرفه ای در زمینه فروش، اجرا و مشاوره رنگ و پوشش های ساختمانی، صنعتی، چوب و دکوراتیو به مدیریت  علیرضا حمد اله زاده می باشد. که از ابتدا سال ۹۶ فعالیت خود را به حوزه وب نیز گسترش داده است و با رویکردی حرفه ای اولین و بهترین فروشگاه رنگ و پوشش های ساختمانی را ایجاد نموده است. و همچنین آماده اجرای پروژه های شما با محصولات تولیدی شرکت و با بالاترین کیفیت و گارانتی می باشد.

ما سالها تجربه علمی و عملی در زمینه ساخت و اعمال رنگها و پوشش های شیمیایی ساختمانی و صنعتی را با بهره گیری از دانش و فن آوری های نوین در زمینه رنگ و رزین به محصولاتی بی بدیل برای کاربران و مصرف کنندگان تبدیل نموده ایم. بررسی جامع سیستم های عملکردی نظیر رطوبت، گرما، صوت و الکترو شیمی و….. به صورت سیستم های باز و بسته برای از بین بردن و یا به حداقل رساندن میزان خطا های دست اندرکاران این حوزه در پروژه ها و ارایه راهکارهای متناسب با آنها امری است، که ما به آن افتخار می کنیم.

مطالعات ما در بررسی علل و عوامل کوتاه بودن عمر ساختمان ها در کشورمان و نیز  تجربیات ما در زمینه تولید و اجرا، منجر به وسعت یافتن دامنه فعالیت ما، برای ارایه راهکارهای علمی و عملی برای افزایش طول عمر سازه های ساختمانی و صنعتی و … شد.

ما از شما برای تبادل نظر در این حوزه دعوت می کنیم زیرا اعتقاد راسخ داریم که ما می توانیم راهکاری برای بهینه سازی پروژه های ساخت و تولید شما باشیم.